/ / Biatlet Yevgeny Ustyugov: biografija i postignuća

Biatlet Yevgeny Ustyugov: biografija i postignuća

Evgeny Ustyugov je danasjedan od najmlađih i najperspektivnijih sportaša. Ne zaustavlja se na trenutak i nastavlja doseći nove visine u svojoj sportskoj karijeri. On je poznat i voljen od strane milijuna ljudi diljem planeta. On je idol novakinskih biatlonista!

Evgeny Ustyugov: biografija, djetinjstvo

Buduća biatlonica pojavila se na tom svjetlu 1985. godinegodine, 4. lipnja, u prekrasnom gradu Krasnoyarsku. Sigurno je reći da je Zhenya primio svoje sportske sposobnosti prije nego što je rođen. Uostalom, njegovi su roditelji bili tada poznati sportaši. I zato, kad su se u obitelji Ustyugov rodila dvojica, roditelji su se odmah počeli baviti svojim tjelesnim razvojem. Od tri godine života, Ustyugov i njegov brat prakticirali su svakodnevno s njima. Kako je postao stariji, dječak se počeo aktivno uključiti u planinarenje.

Eugeneove školske godine bile su prilično zabavneraznolike. Bio je vrlo aktivan dijete. Niti jedan sportski događaj ne bi mogao učiniti bez sudjelovanja. Na jednoj od natječaja 1997. godine ga je vidio trener biatlonca, supruga Viktora Yermakova. Vidjevši dobre sposobnosti dječaka, predložila mu je da pokuša ruku na ovom zimskom sportu.

Biathlete Evgeny Ustyug

Dalje

Što Evgeny Ustyugov radi nakon diplome?Škola? Činilo se jasno da će ući na Fakultet za fizičku kulturu. Ali volja mladića to ne uspijeva. On postaje student škole Divnogorskog olimpijskog rezervata. Nakon višegodišnjeg studiranja, Zhenya odluči nastaviti studij na šumarskom fakultetu, a 2010. godine je uspio završiti studij.

Pokrenite sportske aktivnosti

Kada je budući sportaš ušao u životbiatlon? Ustyugov Eugene tijekom treninga bio je sudionik natjecanja, koji su održani 2005. godine u Finskoj. Sudjelujući u individualnim utrkama, mladić je uspio uzeti 12, u potrazi za utrkama - 36, a za vrijeme sprinta - 42 mjesto. Već godinu dana kasnije, nakon što je poboljšao atletske vještine, Zhenya odlazi na Svjetsko prvenstvo koje se ove godine održalo u New Yorku. Na sva iznenađenja, uspio je osvojiti nagradu za pobjedu na pobjedama u pobjedi. Na releji, Zhenya je bila druga i pokazala četvrti rezultat u sprintu. Od ove godine karijera budućeg prvaka počinje dobivati ​​zamah i brzo se razvijati.

Ustyug biatlon Evgeny

Zvjezdani stadiji sportske karijere

Evgeny Ustyugov je biatlet koji je dostigao najviširezultati. Sljedeće važno natjecanje za sportaše je Europski kup 2006-2007. Za vrijeme sprinta Ustyugov je zauzela 12. mjesto, dok je za pobjednika za samo tri minute. U potrazi, Zhenya je već bio drugi. Zatim nije imao 25 ​​sekundi, unatoč činjenici da je bio odvojen od pobjede samo jednom propuštenom na cilj.

Kad se drugi stupanj čaše počeo održavati,mladić je morao naporno raditi. Njegovi su napori okrunjeni 25. mjestom u utrci sprinta. Bio je jedan i pol minuta iza pobjednika i napravio je samo tri propuste. U sljedećem sprinta Ustyugov je zauzeo 50. mjesto, dok je iza glavne konkurencije za gotovo 3 minute. Ovi kvarovi nisu razbijali mlade biatlete. To je, naprotiv, poslužilo kao poticaj za plodniji rad.

Evgeny Ustyug biografija

Putovanje po cijelom svijetu

Sudjelovanje na mnogim turnirima iEugene je imalo puno vremena provesti izvan kuće. Ipak, odnosi sa svojim rođacima nisu bili razmaženi. Ustyugov je uvijek osjećao podršku roditeljima i prijateljima. Nakon što je bio u mnogim kutovima Zemlje, Zhenya je naučila mnogo novih stvari, što mu je dalo još snage da se bori.

Svjetsko prvenstvo, koje se održalo 2007. godineBugarska, ugodno je zadovoljila sve ljubitelje Eugena. Ovdje je uzeo 20. mjesto, i imao je samo jednu pogrešku, a udaljenost od svog protivnika dosegla je udaljenost od 2 minute i 40 sekundi. Kada se relej održao, zajedno s ekipom, biatlet je uspio zauzeti 5. mjesto, što je znatno povećalo entuzijazam početnika sportaša.

U zimi 2007, Ustyugov dolazi kućikako bi sudjelovali u natjecanjima, koji su bili nazvani "Izhevsk puškom". Ovaj put uspio je zauzeti drugo mjesto. Jaz s glavnim natjecateljem bio je 39 sekundi.

Nakon toga, Zhenya odlazi u Svjetski kup u ZagrebuNorveška. Sportaš ne uspijeva pobijediti na pobjedničkim naslovima, ali ipak se izjasni kao prilično jak protivnik, koji se ne smije ni podcijeniti.

Već u 2008, Ustyugov se rehabilitira iprvenstvo Rusije, zasluženo osvaja srebrnu medalju. Nakon toga uspijeva osvojiti prvo mjesto u Europskom kupu. Tada je osvojio natjecanje bez izrade jednog klizanja. Ovo je pobjeda bila sjajna!

Godinu dana kasnije, sportaš ide u Svjetsko prvenstvo u Oberhofu. U potjeri, uspijeva postati sedmi, au sprinta - osvojiti 8. mjesto.

Evgeny Ustyugov je popularan favorit!

XXI Olimpijske igre postale su debi za Eugene. Samo tamo on je bio u mogućnosti da se proglasi kao jak sudionik. Iako je bio suočen s vrlo ozbiljnim protivnicima, za vrijeme sprinta uzeo je 15. mjesto, u utrci za potragu Zhenya je završio na 15. mjestu.

Olimpska zlatna medalja ukrašena prsimasportašica 21. veljače na masovnom početku. Zahvaljujući njegovim nastojanjima i radu, biatlet se nadvija svim svojim suparnicima i u kratkom vremenu stiže do pobjede. Na kraju igre Eugene je nagrađen Redom prijateljstva.

U proljeće 2011. godine Ustyugov i S. Sleptsova osvojili su časno prvo mjesto na utrci Svjetskog timskog natjecanja.

Eugene nastavlja aktivno trenirati i sudjelovati na mnogim natjecanjima. Nedavno je dobio titulu počasnog magisterija sporta.

Što Yevgeny Ustyug radi?

Ustyugov osobni život

Unatoč zauzetom rasporedu, Eugeneuspjeli stvoriti snažnu obitelj. Sa svojom budućom ženom, susreće se na sljedećem natjecanju. Ustyugov postaje izabranik žene Alexander Bondarev. Nekoliko godina nakon što su se upoznali, mladi ljudi igraju vjenčanje. I u 2010, Eugene kći Veronica je rođen. Žena biatleta odlučila je okončati svoju sportsku karijeru i posvetiti se obiteljskim nevoljama. Kad je beba imala 3 godine, tata ju je već stavio na skije. U zimi 2014. rođena je druga kći Eugene. Uz svoju obitelj pokušava provesti dosta vremena, i on je izvrstan!